Wildkraut energy booster

449 Kč
Skladem

Tento produkt je alternativou ke kávě i energy drinkům a užívá se šňupáním.

Nestíháš ráno? Málo spíš? Jdeš na noční? Na párty? Potřebuješ být fresh a vzhůru? Máš kocovinu?

Tak zkus tuhle libovku! Obsahuje kofein, guaranu a byliny. Je čistě přírodní. Výrobce uvádí doporučený věk 18+ z důvodu obsahu kofeinu, který nemusí být pro mladší lidi 18ti let vhodný. Jedná se o alterenativu ke kávě a energy drinkům, ty by taky mladý lidi pod 18 neměly pít.  Více info o Wildkraut čti dole. 

Kategorie: Wildkraut energy booster
Hmotnost: 0.002 kg
1 lahvička: cca 20 použití
1 porce: cca velikost hrášku
Forma: prášek
Užívání: šňupnutím
Přírodní produkt
Přírodní produkt
100% přírodní složení
1 balení
1 lahvička = 20 dávek
Na 1 dávku cca velikost hrášku
Alternativa
Nejvíce zábavná alternativa
k energy drinkům
Ne nahrážka
Nejde o nahrážku
zakázaných látek

Kdy může Wildkraut pomoci?

Chybí ti energie? Chceš zlepšit své fyzické a duševní schopnosti? Řešením může být Wildkraut energy sniff, první certifikovaný přírodní energy booster na světě!

  • Vhodné pro sportovce.
  • Okamžitý účinek.
  • K probuzení.
  • Nejvíc zábavná alternativa k energy drinkům.

Na jednu nosní dírku max 10 dávek za den. Jedna 1g lahvička je denní maximální dávka.

A aby bylo jasno, nejde o žádnou náhražku zakázaných látek. Jde spíš o náhražku RedBullu, kávy a energy věcí, které se pijí a jí. Tento produkt se odlišuje právě způsobem užívání - šňupe se. U lidí, kteří užívájí nelegální psychoaktivní látky se může účinek lišit a může být i slabší nebo nulový. Kombinace se substancemi, které zvyšují krevní tlak není vhodná - je to jako byste do sebe kopli silný kafe, takže nekombinovat! Stejně jako lidé, kteří se léčí s nějakou nemocí by měli konzultovat užívání prodkutu s lékařem.

Celý článek o toleranci na kofein a doporučené užívání kofeinu i tohoto přípravku všeobecně pro dosažení požadovaných výhod najdeš zde: Přečíst článek

při sportovních aktivitách

při učení na zkoušku

při práci

na párty

při nočním řízení

při náročních aktivitách


Složení a užívání

Wildkraut má přírodní složení

  • Rozchodnice růžová
  • Všedobr
  • Vodní máta
  • Guarana
  • Moringa
  • Přírodní kofein

Vyrobeno v Rakousku.Pro koho není Wildkraut vhodný?

Není vhodné pro kojící a těhotné ženy. Není vhodné pro lidi citlivé na kofein. Není vhodné pro nezletilé (způsobuje poruchy spánku, obsahuje vysoký obsah kofeinu). Nekombinujte s psychoaktivními látkami. Pokud chcete produkt užívat, tak konzultujte se s vým lékařem.


Recenze

Radek

Jsem citlivější na kofein, takže si dávám poloviční dávku Wildkraut a jsem happy. Cucám tady čaj s jemně mletým zeleným listem k tomu, takže si jedu na docela slušný vlně.

Zkusil jsem si dát plnou dávku a během chvíle ze mě lilo. Takže to šlape slušně. Umím si to představit na dlouhé cestě autem, kdy na člověka padá únava a nechce usnou za volantem. To samý - ráno místo kávy? To je nejvíc. Člověk má unavený, těžký oči, natáhne se pro mobil, narýsuje, šňupne a do minuty je fresh. Ten styl užívání mě baví.

Když to porovnám se šňupacím tabákem, tak ten má chvilkový efekt, Wildkraut šlape dýl. Navíc neshituje nos jako šňupací tabák. Za mě 20 dávek za 499Kč (pro mě 40 dávek) je super. Jasně, nečekal jsem žádnej hype, ale na takový to probrání a extra energii super.